Aprílová výzva Diplomático: namiešajte drink Moscow Mule a zdieľajte ho so svetom!

Kultová venezuelská značka Diplomático vyhlásila na mesiac apríl výzvu, ktorá si dala za cieľ vznietiť vaše skryté barmanské schopnosti. Je určená nielen zarytým milovníkom tohto prémiového rumu, ale aj každému, kto si cestu k nemu ešte iba hľadá. Zapojiť sa teda môže úplne ktokoľvek.

Ako na to? Stačí, keď doma pripravíte rumovú verziu známeho drinku Moscow Mule, odfotíte alebo natočíte svoj výtvor a zverejníte ho na sociálnych sieťach Facebook alebo Instagram s hashtagom #MojeDiplo, prípadne s označením oficiálneho profilu Diplomático (@diplomaticosk).

Diplomático Mantuano

Ingrediencie

Postup

  • Vyšší pohár naplňte ľadom a zalejte 100 ml zázvorového piva alebo inej vhodnej alternatívy (napríklad zázvorový tonic)
  • Pridajte 50 ml rumu Diplomático Mantuano
  • Následne pridajte 10 ml limetkovej šťavy
  • Pohár ozdobte mätovými lístkami alebo plátkom citrónu
Diplomático rum mule

O drinku Moscow Mule

Drink Moscow Mule v súčasnosti patrí medzi jedny z najobľúbenejších miešaných drinkov. Pôvodne sa miešal s vodkou a do povedomia sa dostal už v 50. rokoch minulého storočia najmä kvôli svojej jemnej chuti, no zároveň veľkej sile. Rum Diplomático Mantuano do tejto klasiky vnesie rôznorodejší charakter chutí a v spojení s ostatnými ingredienciami v ústach vytvorí príjemný balans.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to Top
error

Páči sa vám náš blog? Podeľte sa s ním s priateľmi.